ورزش های جدید برای لاغری و خوش فرمی

تا سر برگردانی، دنیا شکل دیگری شده است! این واقعیت مربوط به تمام اتفاقات ریز و درشت زندگی مدرن می‌شود. فکر نکنید فقط مثلا بازار گوشی تلفن همراه است که امروز محصولات جدید دارد و یک هفته بعد همان اجناس از مد افتاده‌اند حتی حکایت ورزش کردن هم در زندگی مدرن همین است!

شیوه‌های ورزش کردن و دستیابی به اندام متناسب روز به روز دچار تحول می‌شود. حالا در این شلوغی زندگی برای اینکه کار شما راحت‌تر شود، سراغ سپیده زاهدی، متخصص تناسب اندام رفته‌ایم تا رازهای اندام خوب را به شما بگوید. در اینجا چند رشته جدید ورزشی را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با توجه به نوع بدن خود، وضعیت جسمانی و روحی، بهترین ورزش را جهت سلامت و تناسب اندام انتخاب کنید.

کار هرکس نیست!

روشی دیوانه‌وار (!) که تحت عنوان آمادگی جسمانی در 60 روز معرفی می‌شود و مناسب برای افراد پیش فعال و ورزشکاران حرفه‌ای است که دوران قهرمانی آنها به پایان رسیده و نیاز به روشی دارند که در دوران جدید زندگی خود انجام دهند.

مزایای این روش دسترسی به تجهیزات ساده‌ای مانند دمبل‌ها و کش‌های تمرینی و بهره بردن از منافع تمرینات پرفشار است و از معایب این روش می‌توان به بالا بودن فشار تمرین اشاره کرد که باعث می‌شود افراد مبتدی بدون حضور یک مربی آگاه به اصول علم تمرین، خیلی زود از ادامه کار منصرف شوند