ورزش های جدید برای لاغری و خوش فرمی

تا سر برگردانی، دنیا شکل دیگری شده است! این واقعیت مربوط به تمام اتفاقات ریز و درشت زندگی مدرن می‌شود. فکر نکنید فقط مثلا بازار گوشی تلفن همراه است که امروز محصولات جدید دارد و یک هفته بعد همان اجناس از مد افتاده‌اند حتی حکایت ورزش کردن هم در زندگی مدرن همین است!

شیوه‌های ورزش کردن و دستیابی به اندام متناسب روز به روز دچار تحول می‌شود. حالا در این شلوغی زندگی برای اینکه کار شما راحت‌تر شود، سراغ سپیده زاهدی، متخصص تناسب اندام رفته‌ایم تا رازهای اندام خوب را به شما بگوید. در اینجا چند رشته جدید ورزشی را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با توجه به نوع بدن خود، وضعیت جسمانی و روحی، بهترین ورزش را جهت سلامت و تناسب اندام انتخاب کنید.

این ورزش برای شما توصیه نمی‌شود!

این ورزش سریع‌ترین راه برای شکل دادن به بدن است؛ ورزش قدرتی برای کسانی که نیازمند تغییری محسوس در سریع‌ترین زمان در بدن خود هستند. همه بدن‌های خوش‌فرم ذاتی نیستند بلکه ساخته می‌شوند. کلاس بادی پامپ 60 دقیقه است

و شامل 8 قسمت جداگانه با موزیک خاص برای هر گروه عضله‌ای و همچنین شامل 2 قسمت گرم کردن در اول کلاس و سرد کردن در آخر کلاس است. لوازم این کلاس شامل‌ هالترهای بدون وزنه، دیسک‌هایی با وزنه‌های مختلف و استپ است. در این کلاس شما می‌توانید چربی بسوزانید، قدرت بدنی خود را افزایش دهید و بدن خوش‌فرم و عضلانی به‌دست آورید. در این رشته حرکات بدنسازی مثل پرس‌ها و اسکوات و لیفت استفاده زیادی می‌شود. این رشته برای افرادی که زانودرد شدید یا کمردرد شدید دارند، توصیه نمی‌شود.