ورزش های جدید برای لاغری و خوش فرمی

تا سر برگردانی، دنیا شکل دیگری شده است! این واقعیت مربوط به تمام اتفاقات ریز و درشت زندگی مدرن می‌شود. فکر نکنید فقط مثلا بازار گوشی تلفن همراه است که امروز محصولات جدید دارد و یک هفته بعد همان اجناس از مد افتاده‌اند حتی حکایت ورزش کردن هم در زندگی مدرن همین است!

شیوه‌های ورزش کردن و دستیابی به اندام متناسب روز به روز دچار تحول می‌شود. حالا در این شلوغی زندگی برای اینکه کار شما راحت‌تر شود، سراغ سپیده زاهدی، متخصص تناسب اندام رفته‌ایم تا رازهای اندام خوب را به شما بگوید. در اینجا چند رشته جدید ورزشی را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با توجه به نوع بدن خود، وضعیت جسمانی و روحی، بهترین ورزش را جهت سلامت و تناسب اندام انتخاب کنید.

رکاب زدن با حسی متفاوت

اسپینینگ همان دوچرخه‌سواری است در فضای داخل سالن. هر قسمت از این دوچرخه قابلیت تنظیم با بدن فرد را دارد و شما می‌توانید با توجه به مقاومت و قدرت بدنی خود، آن را تغییر دهید. این ورزش مناسب همه گروه‌های سنی است ولی

افرادی که زانودرد شدید دارند یا عضلات نگه‌دارنده زانوی آنها ضعیف است برای شروع ورزش بهتر است از تمرینات سبک‌تری استفاده کنند. حرکات بالاتنه همراه با پازدن مداوم باعث کالری‌سوزی زیادی می‌شود و شما می‌توانید از چربی‌های اضافه بدن خلاص شوید. عضلات را خوش‌فرم می‌کند و ورزشی با نشاط و بسیار شاد است. کسانی که به دوچرخه‌سواری علاقه دارند و نمی‌توانند به دلیل شلوغی محیط بیرون مرتب دوچرخه‌سواری کنند، می‌توانند از این کلاس‌ها لذت ببرند. کلاس‌ها گروهی است و توسط متخصص این رشته برگزار می‌شود.