ورزش های جدید برای لاغری و خوش فرمی

تا سر برگردانی، دنیا شکل دیگری شده است! این واقعیت مربوط به تمام اتفاقات ریز و درشت زندگی مدرن می‌شود. فکر نکنید فقط مثلا بازار گوشی تلفن همراه است که امروز محصولات جدید دارد و یک هفته بعد همان اجناس از مد افتاده‌اند حتی حکایت ورزش کردن هم در زندگی مدرن همین است!

شیوه‌های ورزش کردن و دستیابی به اندام متناسب روز به روز دچار تحول می‌شود. حالا در این شلوغی زندگی برای اینکه کار شما راحت‌تر شود، سراغ سپیده زاهدی، متخصص تناسب اندام رفته‌ایم تا رازهای اندام خوب را به شما بگوید. در اینجا چند رشته جدید ورزشی را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با توجه به نوع بدن خود، وضعیت جسمانی و روحی، بهترین ورزش را جهت سلامت و تناسب اندام انتخاب کنید.

مثل سربازها روی عرشه کشتی!

در سال 1990، فردی به نام رندی هتریک (Randy Hetrick) به علت محدودیت جا و مکان و نداشتن تجهیزات کافی روی کشتی یا زیردریایی برای نیروی دریایی ایالات متحده، وسیله‌ای با هدف بالا بردن استقامت، قدرت، تعادل، انعطاف‌پذیری، سرعت

و چابکی برای آمادگی جسمانی سربازان طراحی کرد. هدف این بود که این وسیله کم‌حجم و قابل نصب در هر مکان باشد. این وسیله از بند چتربازی ساخته شده و هیچ گونه کششی در آن به کار نرفته است. این بند بسیار محکم و مقاوم است و فرد با استفاده از وزن بدن خود و مقابله با جاذبه زمین می‌تواند هر گونه حرکات و تمرینات کامل آمادگی جسمانی را بدون خطر انجام دهد. از مزایای تمرینات ورزشی تی آر ایکس می‌توان به سبک بودن طراحی و حجم کم آن اشاره کرد. همین طور نصب آسان و راحت این وسیله در هر مکان و هر زمان از دیگر ویژگی‌های این وسیله است.

شما می‌توانید هرگونه تمرین و حرکت لازم برای آمادگی جسمانی را بدون نیاز به سایر وسایل انجام دهید. تمرینات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در هر حرکت کل بدن درگیر می‌شود و شما پس از مدتی به بهبود تعادل، انعطاف‌پذیری، چابکی، مقاومت و استقامت بدن می‌رسید. در این رشته به علت استفاده از وزن بدن، خطرات گرفتگی عضلات، مفاصل یا خطرات کار با دستگاه کاهش پیدا می‌کند. این وسیله برای هر گروه سنی، جنسی و با هر میزان آمادگی جسمانی مناسب است و حتی معلولان هم می‌توانند از آن استفاده کنند. این رشته برای تناسب اندام، چربی‌سوزی و تفکیک عضلات بسیار مناسب است.

از دیگر مزایای بسیار زیاد رشتهTRX

چربی‌سوزی تا 1600 کالری در زمان 50تا 70 دقیقه
هماهنگ‌سازی عصب و عضله که باعث بالا بردن تعادل ذهنی و فیزیکی می‌شود.
مورد تایید سازمان‌های استاندارد پزشکی و FDA ایالات متحده.
مفید برای افراد مسن